Praca w branży mleczarskiej

Zachęcamy do rekrutacji do zespołu Abam Food! W zakładce na bieżąco umieszczamy informacje o poszukiwanych przez nas specjalistach. Szczególnie mile widziane są osoby mające doświadczenie w branży mleczarskiej i znające specyfikę produkcji mleka pełnego w proszku oraz innych proszków mlecznych – ale nie tylko. Wsparciem rozwoju naszej firmy będą również fachowcy z innych dziedzin, zapraszamy do aplikowania!

Specjalista do spraw handlu

Wymagania:

– doświadczenie na podobnym stanowisku
– znajomość branży mleczarskiej będzie dodatkowym atutem
– wykształcenie wyższe
– komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu i utrzymaniu relacji
– bardzo dobra znajomość języka angielskiego, drugi język obcy mile widziany
– praktyczna znajomość obsługi komputera
– samodzielność, zdolności organizacyjne

Oferujemy:

– pracę w dynamicznym zespole ukierunkowanym na rozwój pracownika
– atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
– pracę w ciekawym, międzynarodowym środowisku

Oferty zawierające CV, list motywacyjny oraz klauzulę o ochronie danych osobowych
prosimy nadsyłać na adres:
abam@abamfood.pl
w temacie prosimy wpisać: Rekrutacja – handel

Specjalista do spraw logistyki

Wymagania:

– komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu i utrzymaniu kontaktów
– bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Obowiązki

– organizacja i dbałość o zagadnienia logistyczne
– współpraca z firmami transportowymi i magazynami
– organizacja transportu i przygotowywanie dokumentów wysyłkowych
– nadzór nad stanami magazynowymi towarów

w temacie prosimy wpisać : Rekrutacja – logistyka